I. Postanowienia ogólne:

1. Sklep ScrapAndMe prowadzony jest przez

ScrapAndMe Anna Karpińska

z siedzibą przy ul. Łojewska 16/20
03-392 Warszawa
NIP: 569-100-35-34

2. Sklep prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmuje się wyłącznie za pośrednictwem strony scrapandme.pl.

3. Ceny podane w sklepie wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

4. Informacje o produktach podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

5. Kolory przedstawione na zdjęciach produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.

II. Składanie zamówień:

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę poprzez formularze sklepu. Zamówienia mogą składać tylko osoby dorosłe.

2. Zamówienia złożone ale nie opłacone w ciągu 7 dni zostają automatycznie anulowane.

3. Zamówienia wypełnione niepoprawnie lub niekompletnie będą odrzucane.

4. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

III. Płatności:

1. W sklepie ScrapAndMe dostępne są następujące formy płatności:

a. przelew na konto bankowe:

mBank 73 1140 2004 0000 3302 7726 7679 - Poczta Polska 11 zł

b. gotówka - przy odbiorze osobistym 

IV. Dostawa

1. Wysyłka zamówienia następuje w terminie 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty (w przypadku przelewu) lub złożenia zamówienia (gotówka).

3. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w tym terminie obsługa kontaktuje się z Klientem i ustala dalsze zasady postępowania.

4. Sklep internetowy ScrapAndMe zastrzega sobie prawo do wycofania towaru ze sprzedaży lub rezygnacji z realizacji zamówienia.

Dla zamówień przedpłatowych o wartości powyżej 200zł obowiązuje darmowa wysyłka.

VI. Zwroty

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dn. 31 marca 2000 r.) Klient ma zagwarantowane prawo zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. 

2. Zwracany towar nie może nosić śladów używania, kopiowania, nie może być zwrócony niekompletny. Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres. Zwracany wyrób musi być odesłany razem z otrzymaną z nim fakturą oraz wypełnionym formularzem zwrotu

VII. Reklamacje:

1. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym scrapandme.pl są fabrycznie nowe. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu. 

2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, zobowiązany jest do odesłania go przesyłką pocztową na adres sklepu. Dodatkowo przesyłka powinna zawierać dokument zakupu oraz wypełniony formularz reklamacji. 

3. Wyrób uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy. W przypadku braku możliwości wymiany sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie produkty.

VIII. Postanowienia końcowe:

1. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych. 

2. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt: